ÖZELLİKLERİ:

 • Sessiz çalışan son tasarım ürünüdür.
 • Yukarı ve aşağı ayarlanabilen başlık.
 • Kendi üzerindeki butonlarla açma ve kapama.
 • USB den beslenen, Bilgisayarlar ile uyumlu, 5V,
 • 1000MA Transformatör ile çalışmaya uyumludur.
 • Uygun renk tasarım
 • Her mevsim kullanıma uygun
 • USB fan ve notebook soğutucu olarak kullanılabilir. 

  Bilgisayarlardaki USB portları, çevre birimleri ve harici depolama aygıtlarının yanı sıra USB portu aracılığıyla kullanılabilen aksesuarları da çalıştırabiliyor. Aydınlatma ürünleri ve mini hoparlörlerle birlikte en çok tercih edilen aksesuarlardan biri olan mini vantilatörler, özellikle yaz aylarında bilgisayar karşısında geçirilen zamanın daha konforlu olmasına yardımcı oluyor. Geliştirdiği bilgisayar bileşenleri ve sayısız aksesuarla, teknoloji meraklılarının yakından tanıdıkları Everest, USB portu vasıtasıyla kullanılabilen vantilatörüyle dikkat çekiyor. Everest USB metal masa üstü vantilatör EFN-482, estetik tasarımı ve çok amaçlı kullanıma uygun yapısıyla masaüstü bilgisayarlarla, dizüstü bilgisayarlarla ve USB çıkışına sahip 5V 1000 mA destekli adaptörlerle değerlendirilebiliyor.

  Özel tasarımlı ayakları ve korunaklı üst bölmesiyle, normal vantilatörlerin küçük bir versiyonu olan Everest USB metal masa üstü vantilatör EFN-482, dört kanatlı pervanesiyle sessiz çalışırken, tatmin edici düzeyde hava akışı sunuyor. Belirli bir mesafeden serinletme fonksiyonu bulunan USB destekli vantilatör, doğru şekilde konumlandırılarak bilgisayarların soğutulmasında da görev alabiliyor. Yaz aylarında, yeterli düzeyde soğutulmayan bilgisayarların zaman zaman sorun yaşatabildiği göz önüne alındığında, pratik bir çözüm sunmayı başaran ürün, dizüstü bilgisayarlarının alt kısmına hava üfleyerek temel düzeyde bir soğutma işlemi gerçekleştirebiliyor. Açısı ayarlanabilen ve bu sayede arzu edilen yöne doğru hava akışı sunabilen vantilatör, üzerindeki açma kapama tuşuyla kolayca çalıştırılabiliyor. Geleneksel serinleme çözümleri göz önüne alındığında, elektrik masraflarının asgari oranda tutulmasına özen gösterenlerin keyifle değerlendirecekleri Everest USB metal masa üstü vantilatör EFN-482, tükettiği enerjiye oranla son derece etkili hava akımı oluşturuyor. 

  Taşınabilir bilgisayar kullanıcılarının bahçe, balkon ve benzeri açık alanlardaki bilgisayar kullanım süreçlerinde yanlarında bulundurabilecekleri Everest USB metal masa üstü vantilatör EFN-482, bunaltıcı yaz aylarında teknoloji meraklılarının serinlemesine yardım ediyor. Çalıştığı esnada sessiz olması ve bilgisayar deneyimini herhangi bir şekilde sekteye uğratmamasıyla da beğeni toplayan model, adaptörle de kullanılabilmesiyle farklı kullanım senaryolarına uygun hale geliyor. Yaklaşık bir metre uzunluğundaki kablosuyla oda içerisinde belirli oranlarda farklı alanlara konumlandırılabilen aygıt, klimadan ve normal boyutlu vantilatörlerin oluşturduğu hava akımından rahatsız olanların öncelikli tercihi oluyor. Çalıştığı esnada, özelleştirilmiş ayakları sayesinde titreşim yapmaması ve fan dönüş hızı dolayısıyla hareket etmemesiyle öne çıkan Everest USB metal masa üstü vantilatör EFN-482, ofis ortamlarında da kendine yer buluyor. Yeterli düzeyde soğutulmayan ve hava akışı bulunmayan ortamlardaki en önemli aksesuarlardan biri olan ürün, mesai saatlerinin daha rahat ve keyifli geçmesine katkıda bulunuyor. Taşınabilirlik sınırlarında kalan boyutları sayesinde, yolculuklarda ve hatta toplu taşıma araçlarında da değerlendirilebilen model, saatler süren seyahatlerin ferah ve konforlu olmasına zemin hazırlıyor. 

  Ev ya da iş yeri için tercih edilebilecek Everest USB metal masa üstü vantilatör EFN-482, bunaltıcı havalar nedeniyle çalışma yaşantısı sekteye uğrayanlar için en iyi seçenekler arasında yer alıyor. Oluşturduğu hava akımını ortalama 1-1,5 metre mesafeye kadar iletebilen mini vantilatör, teknik yeterlilikleri ve düşük enerji ihtiyacıyla, teknolojinin geldiği noktayı da gözler önüne seriyor. Uzun soluklu kullanımlarda sorun yaşatmayan ve hem performansından hem de stabilitesinden ödün vermeyen model, kafesin çevresine eklenen vidalar aracılığıyla kolayca sökülerek temizlenebiliyor. Tozdan kaynaklanabilecek muhtemel arızaların ve performans kayıplarının yaşanmaması için ürünün belirli aralıklarla temizlenmesi gerekebiliyor. Everest’in özel olarak geliştirdiği fan mekanizması sayesinde uzun süreler boyunca kullanılabilen aygıt, erişilebilir fiyat aralıklarında yer almasıyla da teknoloji meraklılarının takdirini kazanıyor. Birbirinden başarılı ürünlere imza atan Everest, geliştirdiği mini vantilatörle adından bir kez daha övgüyle söz ettiriyor.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır