Hava Yastıklı Tabanlık Tamboy (7 cm e kadar)

1 ADET ALIM YAPTIĞINIZDA

1 ÇİFT OLARAK GÖNDERİLİR

DİKKAT...!

DİĞER BAZI İLANLARDAKİ GİBİ YARIM BOY DEĞİLDİR   TAM BOY  TABANLIKTIR..

ERKEK - BAYAN AYRIMI ve NUMARA MEFHUMU YOKTUR , AŞAĞIDAKİ RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE ; PARMAK UCU KISMINDAN AYAK NUMARANIZA GÖRE KESMEK SURETİYLE AYARLAYABİLİRSİNİZ.

1 Çift (6 Parça)

Sağ ayak için 3 , Sol ayak için 3 olmak üzere Toplam 6 parça (1 Çift)

 

Unisex; erkek / bayan tüm ayak numaralarına uygundur. Özel alaşımdan imal edilmiştir , ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Kademeli olarak hava yastığı sayesinde tabanlığın yüksekliğini ister 3.5cm isterseniz 5cm ve isterseniz 7 cm olarak dilediğiniz yükseklik seviyesine göre ayarlayabilmeniz mümkün. Oldukça kullanışlı ve rahat bir tasarıma sahiptir. Sağ ve sol ayak olmak üzere bir çift olarak gönderilmektedir.

 

Kesinlikle dışarıdan hiçbir şekilde fark edilemez.Dilediğiniz ayakkabınıza transfer edebilirsiniz. Ayakkabının tabanına yapıştırmaya gerek yoktur, tüm ürünlerimizde renk siyahtır.

Daha rahat kullanabilmeniz için ayakkabınızın derinliğinin en az 8 cm olması gerekir.

Normalde ayakkabıların %70'e yakını bu derinliğe zaten sahiptir fakat emin olmak için ayakkabınızın derinliğini ölçmenizi öneririz.

 

Kullanım : 

Ürün ayakkabıya yerleştirildiğinde ayakkabı bir miktar daraldığından dolayı daha rahat olması adına parmak ucu kısmı 1cm - 4cm kadar boş bırakılıyor , boyu uzatan kısmı taban kısmı olduğundan ürünün boyu standart 40 numaraya kadardır ayak numarası 41 ve üzeri olanlar kesmeden rahatlıkla kullanabilir fakat 40 numaranın altında ayak numaralarının ürünü aşağıdaki şekilde işaretli kısımdan ayak numaranıza göre keserek ayakkabınızın içerisine yerleştiriniz. (Sağ ve sol ayak için olmak üzere bir çift olarak gönderilir.)

 

 

Paket İçeriği : 1 Çift Tam Boy Hava Yastıklı Boy Uzatıcı Tabanlık


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır