Ahşap Raf: Çok Amaçlı Portatif - 3 Katlı (Ayakkabı saksı vb.) Pek Çok Farklı Eşyaya En Şık ve Doğal Ev Sahipliğini Sunacak Tüm Mekanlarda Şıklık ve Düzen Sağlar.

Masif ahşabın kalitesini ve doğallığını, ev ve ofislerinin her köşesinde diledikleri her amaca uygun keyifle ve ekonomik olarak kullanabilsinler diye Ahşap Raf: Çok Amaçlı Portatif -3 Katlı. 

Çok kolay monte edebileceğiniz bu ürün sayesinde, evinizin her köşesinde, ayakkabıdan saksıya, kitaptan biblo ve oyuncağa kadar pek çok farklı eşyaya en şık ve doğal ev sahipliğini sunacak. 

Her türlü dekorasyona uyum sağlayabilecek sadelik ve şıklıktaki Ahşap Raf, evinize, yazlığınıza, ofisinize, balkonunuza, terasınıza çok yakışacak. 

Evlerindeki, işyerlerindeki dağınıklıktan şikayet eden sevdikleriniz için hediye alıp onları hem mutlu edip hemde yaşadıkları ortama düzen sağlamada katkıda bulunabilirsiniz. 

Ayakkabı rafı portatif tasarımı ile fazla yer işgal etmez, kullanmadığınız zamanlarda ise kolayca söküp kaldırabilirsiniz. 

Ahşap Ayakkabı Rafı en dar yerlerde de rahatlıkla kullanılabilmesi için pratik ölçülerde tasarlanmıştır. 

Montaj vidası bile gerektirmeyen kurulumu ile Ahşap Ayakkabılığınızın ayaklarını birbirine geçirerek evinizde veya işyerinizde  saniyeler içinde Çok Amaçlı Raf sahibi olabilirsiniz. 

Portatif Raf sayesinde ayakkabılarınızı dolaplarda, raflarda üst üste koyma derdiniz son buluyor. 


Ahşap Raf Ölçüleri:  

3 Katlı Ahşap Raf: 


Genişlik : 60 cm. 

Derinlik : 26 cm.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır