ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Ev hanımlarının evde en çok vakit geçirdiği yer şüphesiz mutfak. Burada geçirilen zamanı sağladığı pratiklik ile kısaltan gereçler de en sevdiklerinize dahil oluyor haliyle. 

5 Fonksiyonlu Döner Süzgeçli Rende Doğrayıcı da tam olarak böyle bir ürün. Etkin 5 bıçağı ile sebze ve meyvelerinize çok kısa sürede çeşitli formlar kazandırabilirsiniz. 

Döner hazeneye taktığınız rende bıçakları ile tüm sebzelerinizi rendeleyebilir, patates ve kabaklarınıza diğer uygun dilimleyici bıçak formları ile cips inceliğinde yuvarlak ve elips şeklinde şekiller verebilirsiniz. 

Dilimlediğiniz ya da rendelediğiniz sebze meyveleriniz bıçağın altındaki döner süzgeçli haznede birikir. Yıkadıktan sonra sebzeleri dökmeden altındaki kaba süzülen suyu kolayca tahliye edebilirsiniz. Pek çok formu bir arada sunan size kendinizi daha iyi hissettirecek ilginç pratik mutfak aletleri arasında yerini alacak araçlardandır.

Özellikle patatesler ve diğer sebzeler için elinizi korumanızı sağlayacak aparatı sayesinde olası yaralanmaların önüne geçer.

Paket İçeriği:

1 Adet Döner Süzgeç

5 Farklı Dilimleme Bıçağı

1 Sebze Soyacağı

1 Adet Hazne

Ürün Boyutları: 25cm x 25 cm x 12 cm 

Paket Boyutları: 22 cm x 22 cm x 13 cm

Ağırlık: 502 gr

Desi: 2,09


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır